Kategoria: Taśmy paroizolacyjne do folii

Taśmy paroizolacyjne służą do łączenia folii paroizolacyjnych, zapewniają one szczelne i mocne połączenie. Taśma do folii paroizolacyjnej jest zazwyczaj jednostronna i posiada na sobie warstwę kleju o bardzo dużej sile klejenia.

Paroizolację stosuje się głównie w celu zapewnienia ochrony przed przenikaniem wilgoci z wnętrza budynku do zewnętrznych warstw przegrody. Warstwa paroizolacji znajduje się najczęściej w ścianie, a czasami także można ją spotkać w stropie. Jednak aby paroizolacja spełniała wszystkie zamierzone cele to folia lub tworzywo sztuczne z jakiej jest wykonana musi być szczelnie i bardzo dokładnie połączona. W tym celu z pomocą przychodzą nam taśmy do folii paroizolacyjnej, posiadają one bardzo silny klej, który zapewnia mocne i trwałe połączenie arkuszy folii, lub tworzywa sztucznego.

Taśmy te są zawsze wykorzystywane do takich połączeń, ponieważ gdy chodzi o uszczelnienie budynku, to nie warto ryzykować i dobrze jest zaopatrzyć się w najlepsze do tego produkty. Nasza oferta przedstawia taśmy do folii najwyższej jakości, które z pewnością sprostają każdemu połączeniu.

Passive House Systems – produkty dla budownictwa energooszczędnego – taśma do folii paroizolacyjnej, taśma paroizolacyjna