O nas

O Nas – od 2008 roku zajmujemy się paroizolacją, wiatroszczelnością i izolacją w nowych obiektach i renowacjach. Dzięki oddziałom inżynieryjnym i logistycznym w CorkEssex i Gdańsku, Passive House Systems zapewnia pierwszorzędną obsługę, dostarczając wysokiej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nasz system został zaprojektowany tak, aby spełniać ciągle zmieniające się wymagania branży budowlanej. Jesteśmy jedynymi certyfikowanymi dystrybutorami produktów PHS, w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. System szczelności powietrznej i kontroli oparów, zaprojektowane są tak, aby budynek zachował szczelność niezależnie od warunków pogodowych.

Stosowanie paroizolacji jako ochrony przed wilgocią ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim jest to idealny sposób na ograniczenie strat energii w budynku, pozwala także na zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem domu i zwiększa komfort użytkowników. Ponadto paroizolacja chroni przed rozwojem pleśni i grzybów, wpływa tez na dłuższą żywotność konstrukcji dachowych i odprowadza zbyt duża ilość wilgoci gromadzącej się w powietrzu.

Taka ochrona przed wilgocią powinna być zastosowana w domach z poddaszem. Warto jednak zamontować ją także dodatkowo w innych budynkach, w ich stropach i ścianach, szczególnie w budynkach szkieletowych.

Skuteczna paroizolacja, to kontrola niechcianych przeciągów przez zewnętrzną powłokę budynku. Zostaje osiągnięta poprzez prawidłową instalację systemu kontroli oparów. Stale śledzimy potrzeby naszych klientów i ulepszamy gamę produktów, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom Klientów.

Nasze zaangażowanie w rozwój branży budowlanej w aspekcie Domów Pasywnych, doprowadziło do ekspansji firmy, obejmującej obecnie następujące działy:

Zapewniamy naszym klientom bezkonkurencyjną obsługę i doradztwo techniczne w zakresie systemu instalacji produktów do budowy domów energooszczędnych. Zachęcamy także do kontaktu w sprawie organizowania indywidualnych szkoleń oraz aplikacji naszych produktów. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Podsumowując – jeśli są Państwo zainteresowani, aby dowiedzieć się więcej o nas i naszych produktach, zapraszamy do zakładki kontakt.