O nas

Od 2008 roku zajmujemy się hermetycznością, wiatroszczelnością i izolacją w nowych obiektach i renowacjach. Dzięki oddziałom inżynieryjnym i logistycznym w Cork, Essex i Gdańsku, Passive House Systems zapewnia pierwszorzędną obsługę, dostarczając wysokiej jakości systemy kontroli szczelności i kontroli parowania powietrza. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby spełniać ciągle zmieniające się wymagania branży budowlanej. Jesteśmy jedynymi certyfikowanymi dystrybutorami produktów PHS, w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. System szczelności powietrznej i kontroli oparów, zaprojektowane są tak, aby budynek zachował szczelność niezależnie od warunków pogodowych. Hermetyczność to kontrola niechcianych przeciągów przez zewnętrzną powłokę budynku. Zostaje osiągnięta poprzez prawidłową i prawidłową instalację systemu kontroli oparów. Stale śledzimy potrzeby naszych klientów i ulepszamy gamę produktów, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom.

membrane + 586 tape

Nasze zaangażowanie w rozwój branży budowlanej w aspekcie Domów Pasywnych, doprowadziło do ekspansji firmy, obejmującej obecnie następujące działy:

  •  Hermetyczność i Kontrola Parowania,
  •  Wiatroszczelność,
  •  Systemy Uszczelniania Okien,
  •  Specjalistyczne produkty izolacyjne,
  •  Schody i Drzwi Inspekcyjne.
Zapewniamy naszym klientom bezkonkurencyjną obsługę i doradztwo techniczne w zakresie systemu instalacji produktów do budowy domów energooszczędnych.

Współpracujemy z