O nas

Od 2008 roku zajmujemy się hermetycznością, wiatroszczelnością i izolacją w nowych obiektach i renowacjach. Dzięki oddziałom inżynieryjnym i logistycznym w Cork, Essex i Gdańsku, Passive House Systems zapewnia pierwszorzędną obsługę, dostarczając wysokiej jakości produkty do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Nasz system został zaprojektowany tak, aby spełniać ciągle zmieniające się wymagania branży budowlanej. Jesteśmy jedynymi certyfikowanymi dystrybutorami produktów PHS, w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. System szczelności powietrznej i kontroli oparów, zaprojektowane są tak, aby budynek zachował szczelność niezależnie od warunków pogodowych. Hermetyczność to kontrola niechcianych przeciągów przez zewnętrzną powłokę budynku. Zostaje osiągnięta poprzez prawidłową instalację systemu kontroli oparów. Stale śledzimy potrzeby naszych klientów i ulepszamy gamę produktów, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom.

membrane + 586 tape

Nasze zaangażowanie w rozwój branży budowlanej w aspekcie Domów Pasywnych, doprowadziło do ekspansji firmy, obejmującej obecnie następujące działy:

  •  Hermetyczność i Kontrola Parowania,
  •  Wiatroszczelność,
  •  Systemy Uszczelniania Okien,
  •  Specjalistyczne produkty izolacyjne,
  •  Schody i Drzwi Inspekcyjne.
Zapewniamy naszym klientom bezkonkurencyjną obsługę i doradztwo techniczne w zakresie systemu instalacji produktów do budowy domów energooszczędnych.

Współpracujemy z