Kategoria: Kleje uszczelniające, kleje do folii paroizolacyjnej

Kleje uszczelniające – spoiwo, które Cię nie zawiedzie

Planujesz prace remontowe, budowlane lub wykończeniowe? Poszukujesz produktu, który stworzy trwałe połączenie pomiędzy warstwami paraizolacyjnymi? Sprawdź naszą ofertę klejów uszczelniających! Znajdziesz tam produkty wysokiej jakości, które wyróżniają się nowoczesną technologią oraz jakością wykonania. Możesz być pewien, że kleje uszczelniające, które znajdziesz w naszym asortymencie, skutecznie zespolą ze sobą łączone materiały i jednocześnie zapewnią odpowiednią ochronę przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Kleje do folli paraizolacyjnej – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kleje uszczelniające, które oferujemy, są produktami o charakterze kontaktowym, powstałym na bazie wody. Trwale łączą one warstwy paraizolacyjne i spełniają wszelkie normy i wymagania m.in. te związane ze szczelnością sufitów w dachach o charakterze spadzistym, a także kontrolę skraplania w budynkach. Kolejną zaletą kleju uszczelniającego jest stworzenie jednolitości i zachowanie prawidłowej szczelności parowania. Nasze produkty doskonale sprawdzą się także na chropowatych, nierównomiernych powierzchniach, ponadto wyróżnia je także ich skład – nie posiadają one w nim rozpuszczalników! Kleje do folii paraizolacyjnej, które znajdziesz w naszej ofercie, są wysoce elastyczne oraz błyskawicznie schnące. Zapoznaj się z prezentowanym asortymentem preparatów mocujących i wybierz ten, które spełni Twoje wymagania.
Passive House Systems – produkty dla budownictwa energooszczędnego – klej do folii paroizolacyjnej, kleje uszczelniające