Kategoria: Uszczelnianie i Paroizolacja

Nasz asortyment produktów paroizolacyjnych poprawia szczelność, która chroni budynek przed zniszczeniem, pomagając zachować wygląd i przedłużając jego żywotność. Zapobieganie przeciągom oznacza lepszy komfort życia i zwiększoną efektywność energetyczną, co z kolei prowadzi do obniżenia kosztów ogrzewania.

Proces paroizolacji  skutkuje również czystszym powietrzem o poprawionej jakości. Hermetyczność obiektów zapobiega bowiem przenikaniu szkodliwych dla zdrowia pyłów oraz innych zanieczyszczeń. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań izolacyjnych, mikroklimat pomieszczeń znacznie się poprawi, ponieważ akcesoria z poniższej kategorii zapobiegają również zawilgoceniu i powstawaniu pleśni.

W ofercie znajdują się materiały budowlane i produkty, które dodatkowo wspomagają także wiatroszczelność obiektów. Jest to między innymi wiatroizolacyjny klej PHS MS Hybrid – elastyczny, efektywnie spajający produkt, bez zawartości rozpuszczalników. W kategorii znajdują się również membrany, podkłady, płyty izolacyjne oraz taśmy. Warto także zwrócić uwagę na składane schody zapobiegające utracie ciepła.