Kategoria: Wiatroizolacja i wiatroszczelność

Żeby zapewnić mieszkaniu jak najlepszą temperaturę powietrza i jak najekonomiczniejsze koszty ogrzewania potrzeba nie tylko grubych i nieszczelnych ścian, ale również wiatroizolacji. Nie od dziś wiadomo, że nawet najcieplejsze miejsca mogą stać się niezwykle chłodne gdy znajdzie się w nich przeciąg. Dlatego każdy budynek musi cechować wiatroszczelność, a najlepiej gdy wiatroizolacja jest też okryta membranami. Będą one ją chroniły przed innymi czynnikami, takimi jak deszcz, śnieg, czy nawet rozwijanie się pleśni. Dlatego naszym klientom oferujemy membrany odpowietrzające, hermetyczne, paroprzepuszczalne i wiele innych okryć.

Jednak membrany ochronne to jedynie mała część naszej oferty produktów do wiatroizolacji budynków. Znajdziesz u nas również taśmy zewnętrzne i wewnętrzne, podkłady i różnego rodzaju kleje budowlane. Szczególnie dumni jesteśmy z klejów bez rozpuszczalników, które nie tylko błyskawicznie schną, ale również są ponadprzeciętnie trwałe i odporne na kondensację.

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości produktach wiatroizolacyjnych to znajdziesz je właśnie u nas! Dzięki temu jak zmaleją koszty ogrzewania budynku po zastosowaniu naszych towarów wiatroszczelnych zakup ten bardzo szybko się zwróci. Mimo to i tak postanowiliśmy zachęcić naszych klientów do zakupu atrakcyjnymi cenami, które trudno spotkać w innych sklepach. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań jesteśmy chętni do kontaktu!

0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop