Poznaj nasz zespół

MANAGING
DIRECTOR

Patrick Wycherley

Patrick zajmuje się paroizolacją od 2008 roku. W 2011 roku rozpoczął dystrybucję trzeciej marki produktów uszczelniających do sklepów budowlanych. Zdobył tytuł magistra w dziedzinie inżynierii środowiska oraz w dziedzinie systemów elektronicznych w Limerick.

SALES & MARKETING
EXECUTIVE

Agata Szczot

Agata odpowiada za Dział Marketingu i Grafiki oraz nadzór Polskiej Siedziby. Posiada tytuł Magistra Marketingu i Komunikacji Społecznej oraz ponad 14 lat doświadczenia w zarządzaniu nowymi mediami i kreacją marki. Odpowiada za kontakt z Klientami w Polsce Północnej. 

SALES
REPRESENTATIVE

Michał Sudoł

Michał posiada wykształcenie techniczne o kierunku budowlanym. Posiada 5-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Michał jest odpowiedzialny za kontakt z Klientem i specjalizację w ocenie szczelności nowych i odnawianych domów.

SALES & E-COMMERCE
EXECUTIVE

Justyna Łojewska

Justyna posiada wykształcenie wyższe w Rachunkowości Zarządczej oraz Handlu Zagranicznym. Posiada ponad 7 lat doświadczenia w prowadzeniu eventów marketingowych oraz w sprzedaży B2B. Justyna jest odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz efektywność naszych sklepów e-commerce.

0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop