BUDMA 2020

Czym jest BUDMA?

Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w Polsce. Stanowią zarazem jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku w Poznaniu, BUDMA to Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. Są jednym z najważniejszych miejsc spotkań, dla około 800 producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.
BUDMA przyciąga rokrocznie 45 000 specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

Za nami ostatni dzień Targów BUDMA 2020, na których mieliście okazję spotkać reprezentantów naszej firmy – Jarosława Parzych, Agatę Szczot oraz Macieja Cytackiego! Czas upłynął niezwykle owocnie, zaś liczne Konferencje i wizyty naszych Klientów sprawiły, że już planujemy kolejną edycję! Dziękujemy za wszystkie zapytania i obiecujemy, że oferty zostaną przygotowane zaraz po weekendzie!

Pozdrawiamy – Zespół Passive House Systems Polska

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop